Ilawska Panorama Krzywe

A A A

Zrzut ekranu 2023 09 19 14081617. Międzynarodowa Konferencja „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie jest największym w Polsce cyklicznym wydarzeniem dotyczącym bezpieczeństwa dzieci online. Skierowana jest do przedstawicieli instytucji edukacyjnych, organizacji pozarządowych, administracji publicznej, wymiaru sprawiedliwości oraz branży internetowej.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 2629 września w formule hybrydowej. Składa się na nie dwudniowa konferencja (26–27 września) w Focus Hotel Premium Warszawa (ul. Suwak 15, Warszawa) oraz dwa dni webinarów (28–29 września). Organizatorzy przewidzieli 450 miejsc podczas wydarzenia stacjonarnego oraz nielimitowany udział online (transmisja na żywo).

W tym roku na Konferencji wystąpią "
⯑ prof. UAM dr hab. Jacek Pyżalski
⯑ Profesor na Wydziale Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Kierownik wielu projektów badawczych. Specjalista w komunikowaniu, edukacji medialnej i trudnych zachowaniach.
⯑ Magdalena Bigaj
⯑ Twórczyni i prezeska Fundacji Instytut Cyfrowego Obywatelstwa. Ekspertka ds. edukacji i higieny cyfrowej. Autorka książki „Wychowanie przy ekranie”. Umieszczona na liście 100 Kobiet Roku 2022 przez magazyn Forbes Women.
⯑ Sylwia Kowalska
⯑ Współtwórczyni Fundacja Autism Team. Inicjatorka Klubu Świadomych Rodziców i Społecznego Pogotowia Interwencyjnego. Ekspertka w edukacji włączającej i propagatorka idei samostanowienia.
⯑ dr Inez Okulska
⯑ Kierownik Zakładu Inżynierii Lingwistycznej i Analizy Tekstu w NASK. Dyrektor Departamentu Innowacji i Technologii w Ministerstwie Cyfryzacji. Ekspertka w cyberbezpieczeństwie i detekcji niepożądanych treści.
⯑ Influencer parentingowy, dziennikarz, radiowiec. Założyciel projektu SuperTata, propagującego idee bycia lepszym rodzicem.
⯑ Ada Florentyna Pawlak
⯑ Antropolożka technologii, prawniczka i historyczka sztuki. Specjalistka w kulturze cyfrowej i implikacjach technologii.
⯑ Matej Bednar
⯑ Młody aktywista i uczestnik programu Better Internet for Kids Youth, zaangażowany w bezpieczeństwo internetowe młodych ludzi.
⯑ Prezes Fundacja Orange, psycholog i politolog. Zaangażowany w edukację informacyjną i cyfrową dla dzieci i młodzieży.
⯑ Mateusz Mrozek
⯑ Dyrektor Pionu Ochrony Informacyjnej Cyberprzestrzeni NASK. Ekspert w komunikacji kryzysowej i monitoringu mediów. Zbudował innowacyjny zespół identyfikacji i neutralizacji niepożądanych treści w sieci.
 
Zapraszamy do zapisów na Konferencję w formie online. Miejsca na udział stacjonarny oraz miejsca na liście rezerwowej zostały zapełnione.