Ilawska Panorama Krzywe

A A A

www.ilawa.pl silownie banerW ostatnim czasie dało się zauważyć drobne prace prowadzone w różnych częściach Iławy na ulicach: Odnowiciela, Szerokiej przy ul. Chełmińskiej przy Ośrodku Psychoedukacji. Dziś juz widać efekty. To trzy nowe siłownie plenerowe, z których może skorzystać każdy.

Oprócz samej siłowni przy ul. Odnowiciela ukończono w ostatnim czasie także prace związane z doposażeniem boiska, które realizowano z Iławskiego Budżetu Obywatelskiego. Przypomnijmy, że rozbudowa infrastruktury sportowej polegała instalacji piłkochwytów i nowego oświetlenia.

Przy ul. Chełmińskiej tuż obok boiska i placu zabaw w obrębie Ośrodka Psychoedukacji przeniesiono stojące urządzenia w inne miejsce i dodano dwa nowe.

Trzecia siłownia pod chmurką, którą umiejscowiono przy ul. Szerokiej Osiedla Lubawskiego składa się trzech stanowisk.

Siłownie plenerowe to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zadbać o swoją kondycję fizyczną ale nie bardzo wiedzą jak się do tego zabrać. Na każdym urządzeniu znajdują się bowiem proste instrukcje opisujące jak z nich korzystać. Sprzęty przeznaczone są dla dzieci, dorosłych i seniorów. Ich największą zaletą jest bez wątpienia fakt, że znajdują się na świeżym powietrzu a jak wiadomo, dotleniony organizm jest bardziej wytrzymały i lepiej radzi sobie ze stresem,

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Iławy do korzystania z nowych urządzeń. Zanim jednak do nich przystąpimy konieczna jest krótka rozgrzewka, pamiętajmy o niej!