A A A

Dodatkowe informacje

9 - 10.03.2019r. odbył się wyjazd integracyjny dla uczestników oraz członków ich rodzin do Pałacu w Bałoszycach. Pomimo niesprzyjającej pogody integrację uzanjemy za udaną ! Więzi rodzinne - zaciśnięce przy jednoczesnym rozwoju wiedzy i kształtowaniu postaw służących polepszeniu funkcjonowania rodziny;

integracja1
integracja2
integracja3
integracja4
integracja5
integracja6
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6

Rodzina 

Chcesz zainwestować w swoją rodzinę?
Jesteś mieszkańcem Miasta Iławy?

Zgłoś się do wydziału Urzędu Miasta Iławy - Ośrodka Psychoedukacji, ul. Chełmińska 1 i zapisz się do udziału w unijnym projekcie pn. "Aktywni Rodzice – Aktywne Dziecko".

To szansa, by wziąć udział w ciekawym i cennym przedsięwzięciu, dzięki któremu dowiesz się, jak wzmocnić swoją rodzinę w wychowaniu dzieci i pokonywaniu rodzinnych problemów.

 Projekt „Aktywni Rodzice – Aktywne Dziecko” realizowany będzie przez Urząd Miasta w Iławie – Ośrodek Psychoedukacji. Jego celem jest wsparcie rodzin z obszarów rewitalizacyjnych (obszary dostępne na stronie internetowej www.osrodek.ilawa.pl), poprzez ich udział w działaniach szkoleniowych, terapeutycznych, edukacyjnych i animacyjnych.

 •  Projekt przewiduje:
  • Wspólne wyjazdy rodzinne, na które pojadą całe rodziny wraz z dziećmi. Zapewniamy pełne wyżywienie, nocleg, transportu oraz wsparcie terapeutyczne i pedagogiczne.
  • Zajęcia psychoedukacyjne i warsztaty dla dorosłych.
  • Zajęcia świetlicowe dla dzieci – rozwój zainteresowań, umiejętności osobistych i społecznych oraz pomoc w radzeniu sobie z trudnościami.
  • Poradnictwo indywidualne (psycholog, terapeuta, prawnik).
  • Warsztaty umiejętności wychowawczych.
  • Seminaria tematyczne (tj. gospodarowanie budżetem domowym, porady dietetyczne, pediatra)
  • Warsztaty twórczego spędzania czasu dla dorosłych i dzieci.
  • Spędzanie wolnego czasu w rodzinnym gronie (kino, basen, wycieczki).
 • Dodatkowe informacje
  Spotkania z uczestnikami (dorosłymi) odbywać się będą ok. 2 – 4 razy w miesiącu (w trakcie tych spotkań zapewniamy opiekę nad dziećmi). Ponadto dzieci będą objęte wsparciem w postaci zajęć na świetlicy 2x w tygodniu. Dodatkowo przewidziane są 2 – 3 wyjazdy rodzinne w atrakcyjne miejsca.
 • Jak wziąć udział w projekcie ?
  Wystarczy pobrać formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest w wersji elektronicznej na stronach internetowych (www.osrodek.ilawa.pl oraz www.ilawa.pl) oraz w wersji papierowej w MOPS, PUP, PCPR, UM Iławy i Centrum Aktywności Lokalnej (hala przy ul. Jasielskiej). Wypełniony formularz przesłać drogą elektroniczną na e–maila (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub dostarczyć go w wersji papierowej do Ośrodka Psychoedukacji, ul. Chełmińska 1, a my skontaktujemy się z Państwem!
  Osoby chcące poznać więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z Ośrodkiem Psychoedukacji, Profilaktyki Uzależnień i Pomocy Rodzinie ul. Chełmińska 1, Tel. 89 649 92 00, e–mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

WYKAZ ULIC

 

 

Ilawska Panorama Krzywe